PRO LEPŠÍ FUNKCI WEBOVÝCH STRÁNEK POUŽÍVÁME SOUBORY COOKIES. POKUD BUDETE NAŠE STRÁNKY NADÁLE POUŽÍVAT BEZ TOHO, ANIŽ BYSTE SI ZMĚNILI NASTAVENÍ VE VAŠEM PROHLÍŽEČI, BUDEME TO POVAŽOVAT ZA VÁŠ SOUHLAS S POUŽÍVÁNÍM COOKIES NA NAŠICH STRÁNKÁCH.

CZ SK

Svěží deodorant 24h

Čajová aura

Laboratoře NUXE vybrala 100% přírodní extrakty zeleného čaje: vlastnosti této léčivé rostliny, která je bohatým zdrojem antioxidantů, jsou známé téměř 5 000 let.

Extrakty použité ve formulích produktů Rêve de thé se získavají ekologicky pomocí biotechnologického procesu ve Francii: rostlinné buňky obohacené o aktivní molekuly se množí z malého fragmentu rostliny. Ty se pak roztříští, což jim umožňuje okamžitě proniknout do pokožky a posílit ji a zlepšit její schopnost zadržovat vodu. Tato aktivní látka je ideální pro poskytnutí intenzivní a dlouhotrvající hydratace.

Svěží deodorant 24h

Tento deodorant je vybaven „inteligentní“ technologií: trojice účinných látek schopných přizpůsobit se potřebám pokožky a regulovat mikrobioty a účinně tak předcházet zápachu po dobu 24 hodin *. Jeho tekutá textura

s revitalizujícími tóny zeleného čaje zanechává na pokožce osvěžující pocit a žádné skvrny na oblečení.

    

Podobné produkty

Řídíme se zásadami o ochraně osobních údajů.