PRO LEPŠÍ FUNKCI WEBOVÝCH STRÁNEK POUŽÍVÁME SOUBORY COOKIES. POKUD BUDETE NAŠE STRÁNKY NADÁLE POUŽÍVAT BEZ TOHO, ANIŽ BYSTE SI ZMĚNILI NASTAVENÍ VE VAŠEM PROHLÍŽEČI, BUDEME TO POVAŽOVAT ZA VÁŠ SOUHLAS S POUŽÍVÁNÍM COOKIES NA NAŠICH STRÁNKÁCH.

CZ SK

PRODIGIEUX® LE PARFUM

TO NEJLEPŠÍ Z OLEJE SE VTĚLUJE DO JEDINEČNÉHO PARFÉMU. JIŽ DLOUHOU DOBU SE K TOMU SCHYLOVALO. VŠECHNY FANYNKY A OBDIVOVATELKY ZÁZRAČNÉHO KULTOVNÍHO OLEJE HUILE PRODIGIEUSE® V ČELE S ALIZOU JABÈS O TÉTO CHVÍLI SNILY. TA CHVÍLE KONEČNĚ NADEŠLA A NÁDHERNOU A NÁVYKOVOU VŮNI OLEJE NUXE SE PODAŘILO ZACHYTIT DO FLAKONU PARFÉMU. JEJICH SEN SE KONEČNĚ NAPLNIL. SVŮDNÁ VŮNĚ OLEJE NUXE JE BUDE PROVÁZET KDYKOLI A KDEKOLI. BUDE S NIMI CELÝ DEN I NOC. NÁDHERNĚ SE ROZVONÍ NA JEJICH KŮŽI. JE TO OPRAVDU ZÁZRAČNÝ OKAMŽIK, MYTICKÁ VŮNĚ OLEJE BYLA ZACHYCENA V PARFÉMU.

„KDYŽ MNE NUXE OSLOVIL, ABYCH STVOŘIL Z OLEJE NUXE PARFÉM, MĚL JSEM OBROVSKOU RADOST A BYL JSEM ZÁROVEŇ VELICE PYŠNÝ, PROTOŽE JSEM JIŽ PŘED 20 LETY VYMYSLEL VŮNI OLEJE HUILE PRODIGIEUSE®. OBVYKLE ZAČNETE S VŮNÍ A POTOM VYMÝŠLÍTE DALŠÍ KOSMETICKÉ PRODUKTY. TADY BYLA TATO VÝZVA POSTAVENA OBRÁCENĚ. JEŠTĚ VÍCE ZUŠLECHTIT VŮNI TOHOTO MYTICKÉHO OLEJE A UZAVŘÍT JI DO FLAKONU PARFÉMU. PŘEDSTAVOVAL JSEM SI SMYSLNOST TÉTO VŮNĚ SPOLU SE SLUNEČNÍMI PAPRSKY A S MOŘEM NA OBZORU …” VYPOVĚDĚL SERGE MAJOULLIER, PARFUMÉR MANE.

    

Podobné produkty

Řídíme se zásadami o ochraně osobních údajů.