PRO LEPŠÍ FUNKCI WEBOVÝCH STRÁNEK POUŽÍVÁME SOUBORY COOKIES. POKUD BUDETE NAŠE STRÁNKY NADÁLE POUŽÍVAT BEZ TOHO, ANIŽ BYSTE SI ZMĚNILI NASTAVENÍ VE VAŠEM PROHLÍŽEČI, BUDEME TO POVAŽOVAT ZA VÁŠ SOUHLAS S POUŽÍVÁNÍM COOKIES NA NAŠICH STRÁNKÁCH.

CZ SK

MERVEILLANCE® OMLAZUJÍCÍ PÉČE PRO ŽENY OD 40 LET

Představujeme vám s velkou radostí a pýchou zcela novou řadu omlazující péče pro ženy od 40ti let – Merveillance Expert.
ZÁSADNÍ OBJEV NUXE: Vimentin, obdobně jako kolagen a elastin, je klíčovým proteinem pro mládí pleti. Zcela poprvé přírodní extrakty z lilie denivky a albízie růžové, obsažené v Merveillance® Expert, působí na tyto 3 proteiny s cílem bojovat proti viditelným vráskám a ztrátě pevnosti. S okamžitým účinkem produkty této řady omlazují, vyživují a vyhlazují pokožku. Každým dnem jsou viditelné vrásky jemnější, pokožka je pevnější jako po liftingu. Protivrásková péče Merveillance je od roku 2012 N°1 v Anti-Aging péči v lékárnách ve FRANCII. Značka Nuxe slaví skvělé úspěchy, neusíná ovšem na vavřínech a nikdy nezapomíná na svou hlavní ambici: neustále zdokonalovat již vyvinuté formule a pantenty.
Takto se zrodila také inovovaná omlazující řada péče Merveillance Expert. Merveillance® by se dalo do češtiny přeložit jako: obdivuhodný, zázračný, čarokrásný, skvělý. Přesně taková je i tato nová řada péče o pleť. Neuvěřitelně pleť vyhladí, omladí a kontury obličeje jsou obdivuhodně zpevněny.


Řada Merveillance Expert obsahuje:
Sérum, denní krém pro normální pleť, výživný denní krém pro suchou pleť, noční krém a oční péči. Okouzlující jsou také velmi příjemné textury produktů spolu s delikátní vůní.

    

Podobné produkty

Řídíme se zásadami o ochraně osobních údajů.