PRO LEPŠÍ FUNKCI WEBOVÝCH STRÁNEK POUŽÍVÁME SOUBORY COOKIES. POKUD BUDETE NAŠE STRÁNKY NADÁLE POUŽÍVAT BEZ TOHO, ANIŽ BYSTE SI ZMĚNILI NASTAVENÍ VE VAŠEM PROHLÍŽEČI, BUDEME TO POVAŽOVAT ZA VÁŠ SOUHLAS S POUŽÍVÁNÍM COOKIES NA NAŠICH STRÁNKÁCH.

CZ SK

LIPOCILS PLATINUM

První dvojsérum Day/Night posilovací prostředek na řasy

Inspirováno výzkumem buněčné chronobiologie. Jádrem této celkové revoluční kúry je zbrusu nová, Talikou objevená účinná látka, která znásobuje počet řas. Velmi vyspělé a úplně nové řešení s pozoruhodným čtyřnásobným účinkem: na počet řas, jejich délku, tloušťku a pigmentaci.

Účinnost byla vědecky prokázána klinickými studiemi a široké spektrum inovací bylo potvrzeno osmi samostatnými patenty.

Je to vůbec poprvé, kdy dvě séra nepřetržitě ve dne i v noci pracují na zlepšení denního biorytmu řas. Žádný z přípravků neobsahuje prostaglandin ani vedlejší hormonální produkty, oba jsou složeny z přírodních produktů, denní sérum z 95,5 % a noční sérum z 94,8 %, a představují tak zcela bezpečnou kosmetickou kúru.

 “Probouzí“ „spící“ řasy a dodává tak pohledu očí úplně nový rozměr: řasy jsou proměněné, ve větším počtu a s novou vitalitou. Konečným výsledkem je úžasné zvětšení objemu, délky a hustoty řas.

    

Podobné produkty

Řídíme se zásadami o ochraně osobních údajů.