PRO LEPŠÍ FUNKCI WEBOVÝCH STRÁNEK POUŽÍVÁME SOUBORY COOKIES. POKUD BUDETE NAŠE STRÁNKY NADÁLE POUŽÍVAT BEZ TOHO, ANIŽ BYSTE SI ZMĚNILI NASTAVENÍ VE VAŠEM PROHLÍŽEČI, BUDEME TO POVAŽOVAT ZA VÁŠ SOUHLAS S POUŽÍVÁNÍM COOKIES NA NAŠICH STRÁNKÁCH.

CZ SK

HUILE PRODIGIEUSE ® RENOVATION SUCHÝ MULTIFUNKČNÍ OLEJ NA CELÉ TĚLO

Zázračný olej Huile Prodigieuse® slaví 25. výročí! Jeho kultovní složení se představuje v novém kabátě a je ještě dokonalejší.

Značka NUXE se rozhodla oslavit 25. výročí oleje Huile Prodigieuse® ve velkém stylu, a tak představila nové, ještě lepší složení.

I nadále zůstává na 98,1 % přírodní, i nadále zůstává mimořádně příjemný a smyslný díky své suché textuře bez silikonů a jeho nezapomenutelná vůně i nadále přináší povznášející pocit, a to i pro pleť.

Zázračný olej Huile Prodigieuse® neznamená jen glamour, vyniká totiž i mimořádnou účinností, kterou nyní potvrdily nové testy.

Jeho efekt je ještě inovativnější na:

• pleť v obličeji, kde má antioxidační působnost a efekt „štítu“ před znečištěním.

• pokožku na těle, kde redukuje výskyt strií.

• vlasy, kam přináší komplexní měřitelnou působnost, kterou potvrdil i profesionální kadeřník.

Ještě exkluzivnější: nová aktivní složka, rostlinný olej z tsubaki (japonská kamélie), produktu přináší své obrovské vyživující a anti-age schopnosti.

Další drobnou změnou v novém složení je přidání arganového oleje, který má významné regenerační účinky, a to zejména na vlasy. Pojí se se zjemňujícím olejem ze sladkých mandlí, s vyživujícím olejem z kamélie, se zvláčňujícím brutnákovým olejem, s hydratačním olejem z lískových oříšků a s tišícím olejem z makadamového oříšku. Těchto sedm vzácných olejů tvořících složení Huile Prodigieuse® získáváme lisováním za studena, což je ekologicky šetrná procedura, jejímž výsledkem je vysoce kvalitní olej bohatý na mastné kyseliny, které pokožka i vlasy skvěle přijímají.

Zázračný olej Huile Prodigieuse®

Zázračný olej se třpytkami Huile Prodigieuse® OR 50 ml flako nebo 100 ml flakon s rozprašovačem.

    

Podobné produkty

Řídíme se zásadami o ochraně osobních údajů.