PRO LEPŠÍ FUNKCI WEBOVÝCH STRÁNEK POUŽÍVÁME SOUBORY COOKIES. POKUD BUDETE NAŠE STRÁNKY NADÁLE POUŽÍVAT BEZ TOHO, ANIŽ BYSTE SI ZMĚNILI NASTAVENÍ VE VAŠEM PROHLÍŽEČI, BUDEME TO POVAŽOVAT ZA VÁŠ SOUHLAS S POUŽÍVÁNÍM COOKIES NA NAŠICH STRÁNKÁCH.

CZ SK

COLOGNE EAU DE TOILETTE

Mercedes-Benz Cologne je nová moderní, pánská, luxusní vůně Eau de Toilette, která odhaluje svou skvělou nadčasovou klasiku v novém světle. Jemným dechem energie, prudkým šarmem a sofistikované elegance slibujenvýjimečný den pro muže, kteří ocení jednoduchost a exkluzivnost.

Mercedes-Benz Cologne. Znovu objevená tradice. Vůně se otevírá harmonickým citrusovým triem pro osvěžení. Povzbuzující akcenty grapefruitu, mandarinky a brazilského pomeranče, dále pak postupně se odhalující výbušné tóny růžového pepře.

V jejím srdci ucítíte čerstvý, šumivý akcent, který je doladěn pulsujícím zázvorem a změkčený o vitální dávku energie jemné verbeny. Bezprecedentní směs dřeva, vetiveru a pižma tvoří základ, který zanechává stopu nadčasové a uklidňující síly.

Mercedes-Benz Parfums navázal na tradici svých vůní a uvádí tak další mistrovské dílo. Mistr parfémů Olivier Cresp byl vyzván, aby vytvořil moderní vůni, v souladu s hodnotami a zásadami značky, jejímž symbolem je hvězda. Výsledkem je výjimečná toaletní vůně Cologne, jednoduchá a luxusní, přesto elegantní, jedinečná pro každý den. Harmonie tyrkysové barvy, kov a transparentnost flakonu dodává klidný pocit z tohoto kontrastu.

Masivní elegance a čisté, zřetelné linie flakonu a dokonalé gradace tyrkysové, která připomíná linii obzoru. Světlá a čistá barva, vyvolává vzpomínku na pocit při pohledu na ranní křišťálově čistou oblohu. Dominující je ikonická hvězda, stříbrný uzávěr je zvýrazněň dvěma bílými čarami, které zdůrazňují čistý, lehký, svěží charakter designu a vůně.

    

Podobné produkty

Řídíme se zásadami o ochraně osobních údajů.